Tworzenie laboratoriów

U nas kupisz meble i dygestoria potrzebne do stworzenia nowoczesnego oraz bezpiecznego laboratorium. Nie tylko dostarczamy szafy, meble biurowe i socjalne, chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne, ale też robimy pomiary wydajności wentylacji, rozkładu temperatury, ochrony elektrycznej i zajmujemy się montażem. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu online oraz serwisu.

Wykonujemy usługi w zakresie tworzenia, rozbudowy i modernizacji laboratoriów. W ramach współpracy oferujemy kompleksowe rozwiązania m.in. dla firm z sektora medycznego, takiej jak usługi remontowe w zakresie niezbędnym do przygotowania laboratorium do pracy. Oferujemy zatem wysokiej jakości meble do laboratoriów oraz dygestoria – wraz z montażem oraz pełny zakres wyposażenia laboratoryjnego / urządzenia, szkło, odczynniki itp. Wyposażanie biur, hal produkcyjnych i pomieszczeń socjalnych:

Oferujemy kompleksową usługę polegającą na dostawie i montażu mebli biurowych oraz socjalnych (wyposażanie szatni np. szafki na ubrania, wyposażenie pomieszczeń socjalnych np. szafki na żywność, aneksy kuchenne itp.), ponadto oferujemy szafy do przechowywania narzędzi, substancji chemicznych na stanowisku pracy.

Dodatkowo oferujemy wyposażanie w środki ochrony indywidualnej oraz zbiorowej.

Napisz do nas

Zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy. Wypełnij pola formularza i skontaktujemy się z Tobą.

    Wybierz walutę