Naszym klientom dostarczamy zarówno podstawowy sprzęt i meble niezbędne w pracy laboratoryjnej, jak i szereg akcesoriów, które umożliwiają realizację rutynowych czynności w tym zakresie. Wśród tych akcesoriów znajdują się m.in. mierniki laboratoryjne do odmierzania pH, czyli tzw. pH metry. Te urządzenia pomiarowe stosowane są do pomiaru pH w wodzie ultraczystej i czystej, a także m.in. do oceny pH ścieków chemicznych i bytowych, gleby, produktów spożywczych i kosmetyków.

Niezawodne pH metry do zastosowań stacjonarnych i terenowych

Korzystając z naszej oferty wybiorą Państwo urządzenia solidne i wysoce precyzyjne do zastosowań stacjonarnych lub terenowych. Posiadamy w ofercie urządzenia, które gwarantują zarówno komfort użytkowania, jak i dokładność pomiarów. Wyposażone w wysoce zaawansowane technologie pH metry posiadają zdolność definiowania parametrów oraz umożliwiają indywidualne ustawienie metod pracy. Niektóre modele są idealne do przeprowadzania szybkich, rutynowych analiz, inne sprawdzają się w laboratoriach, które prowadzą badania w oparciu o rygorystyczne przepisy związane z wiarygodnością wyników. Niezależnie od potrzebnego modelu, pH metry z naszej oferty to urządzenia wyróżniające się długą, bezawaryjną pracą, bez względu na intensywność eksploatacji.

Jeżeli interesuje Państwa zakup urządzenia takiego jak pH metr, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty związane z parametrami poszczególnych modeli, jak również przedstawimy Państwu zakres cenowy dostępnych urządzeń.

Close Menu
×

Koszyk