Profesjonalne meble laboratoryjne

Oferujemy profesjonalne meble laboratoryjne i dygestoria od renomowanych producentów. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak m.in. firma Alpina, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo wyrobów.

Czytaj więcej

Wszystkie dostępne artykuły zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów. Znakomite jakościowo tworzywa, a także wysoka precyzja produkcji oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych gwarantuje solidność, niezawodność oraz funkcjonalność wyrobów na bardzo długi czas. Szafy, dygestoria oraz innego rodzaju meble laboratoryjne posiadają niezbędne certyfikaty i atesty poświadczające ich zgodność z aktualnymi normami i wymogami prawnymi. Dostępne w naszej ofercie produkty to nowoczesny i użyteczny sprzęt pozwalający na komfortową, sprawną oraz bezpieczną pracę każdego dnia.

Stoły, szafy i dygestorium laboratoryjne

Nasz szeroki asortyment obejmuje m.in.:

  • szafy na kwasy i zasady z polipropylenu,
  • stoły laboratoryjne,
  • podstawy do komór laminarnych dla serii K, S i H,
  • dygestoria laboratoryjne,
  • innego rodzaju wyposażenie.

W ofercie sklepu znaleźć można stoły wagowe, przyścienne, pod aparaturę oraz wyspowe, a także dygestoria klasyczne oraz szczelinowe. Proponujemy także profesjonalne stanowiska oraz automaty (zmywarki) do mycia szkła laboratoryjnego. Ponadto oferujemy fotele, krzesła i taborety laboratoryjne.

Proponowane w asortymencie szafy sprawdzą się znakomicie do przechowywania różnego rodzaju substancji niebezpiecznych, żrących i łatwopalnych. Wykonano je z materiałów, które gwarantują najwyższą chemiczną i mechaniczną odporność. Artykuły posiadają zamknięcia ograniczające dostęp do środka osobom nieupoważnionym. Są ogniotrwałe oraz chemoodporne.

Każde dostępne dygestorium wyposażono w mocny, wydajny wentylator, regularnie wydmuchujący z wewnątrz komory powietrze poza obszar laboratorium. Wyciąg pozwala na skuteczne zapobieganie przedostawaniu się do wewnątrz szkodliwych substancji, trucizn czy też nieprzyjemnie pachnących gazów, a tym samym na ochronę przed ewentualnymi eksplozjami i pożarami. W zależności od potrzeb klienta oraz danego laboratorium proponujemy modele szczelinowe, wzmocnione, dygestoria mini oraz do prac ogólnych. Wersje wzmocnione cechują się mocną konstrukcją oraz przystosowaniem do przenoszenia dużych obciążeń, z kolei lekkie modele mini to ekonomiczny, polecany wybór dla małych przepływów powietrza.

Wszystkie sprzęty w naszym asortymencie artykuły są nieużywane oraz objęte gwarancją producenta. Zapewniamy szybką realizację zamówień. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego też gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom i możliwościom laboratoryjnym. Nasza wiedza oraz umiejętności pozwalają na skuteczną pomoc w doborze sprzętu, a równocześnie zoptymalizowanie kosztów całego przedsięwzięcia.

Close Menu
×

Koszyk