Komory klimatyczne do testów stabilności

Komora klimatyczna znajduje zastosowanie w przypadkach, kiedy potrzebne jest wytworzenie określonych warunków wilgotnościowo-temperaturowych w celu obserwacji zachowania konkretnych materiałów lub substancji. Ich budowa i nieprzepuszczalna konstrukcja to szczególnie ważny aspekt, ponieważ nawet minimalny wpływ czynników zewnętrznych może wpłynąć na nieprawidłowe odczyty danych.

Czytaj więcej

Komory klimatyczne dostępne w naszej ofercie posiadają wszelkie niezbędne atesty dotyczące bezpieczeństwa, poparte licznymi certyfikatami. Wszystkie produkty charakteryzują się szerokimi zakresami temperatury i wilgotności, a także doskonale wypadają w rygorystycznych testach stabilności i wytrzymałościowych. Wnętrze większości komór klimatycznych pokryto stalą nierdzewną, co przekłada się na komfort użytkowania oraz powierzchnię łatwą do sprzątania. Warto dodać, że jako doświadczona firma, działająca na rynku laboratoryjnym od wielu lat, możemy zaproponować naszym partnerom biznesowym sprzęt najwyższej jakości. Dodatkowo inwestujemy w wiedzę i szkolenia pracowników. Dzięki temu każde zlecenie przebiega szybko i sprawnie, z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa.

Komory klimatyczne Binder

Marka Binder od lat cieszy się uznaniem na rynku produktów laboratoryjnych. Jej wyroby cechują się trwałością, ergonomiczną konstrukcją oraz wykonaniem z najlepszych materiałów, przy pomocy innowacyjnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu technologii komory wstępnego nagrzewania APT.line cyrkulacja powietrza zachodzi niezwykle równomiernie. Sprawną wymianę i rejestr danych pomiarowych zapewnia port USB. Warto dodać, że komory klimatyczne Binder znajdują zastosowanie w niewielkich placówkach i laboratoriach światowych koncernów różnych branż – poszczególne modele urządzeń łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. W naszym asortymencie dostępne są komory o kompaktowych rozmiarach, idealne do każdego sektora – spożywczego, medycznego, metalurgicznego, paszowego, kosmetycznego, samochodowego oraz tworzyw sztucznych.

Komora klimatyczna cena

Na cenę komory klimatycznej składa się wiele elementów. Do najistotniejszych należą przede wszystkim:

  • wielkość sprzętu,
  • zakres temperatur,
  • system regulacji wilgotności,
  • liczba półek.

Koszt komory klimatycznej zależy również od dodatkowych funkcji, takich jak np. wyświetlacz informujący o wilgotności i alarmach, interfejs do połączenia z komputerem, system niezależnej kontroli dawki światła UV-A i światła widzialnego przy pomocy kulistych czujników. W celu otrzymania dokładnej kwoty należy skontaktować się z profesjonalnym dystrybutorem produktów. Specjaliści, po zapoznaniu się z potrzebami klienta, doradzą optymalne rozwiązanie dopasowane do wymagań i aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa oraz zaproponują konkurencyjne ceny. W naszej firmie dbamy o przejrzystą współpracę i jasne warunki finansowe – każdy klient już na początku kontaktu jest poinformowany o kosztach całościowych i ewentualnych opcjach dodatkowych.

Close Menu
×

Koszyk