W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne komory fitotronowe Binder przeznaczone do hodowli roślin w warunkach sztucznych, precyzyjnie sterowanych. Oferta skierowana jest przede wszystkim do:

Czytaj więcej
  • ośrodków naukowych,
  • laboratoriów badawczych,
  • katedr naukowych,
  • producentów roślin

oraz wszystkich tych, którzy potrzebują wysokiej jakości urządzeń, umożliwiających kontrolę upraw.

Nasze fitotrony laboratoryjne to urządzenia idealnie dopasowane do specjalistycznych potrzeb przemysłu i nauki. Proponujemy modele różniące się wysokością, szerokością oraz zakresem funkcjonalności. Korzystanie z komór fitotronowych to niezwykle wygodny proces – urządzenia te można bez problemu przemieszczać na zamontowanych kółkach i stawiać w wybranym miejscu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest częste transportowanie upraw pomiędzy pomieszczeniami czy przyległymi budynkami.

Binder to uznana na całym świecie marka z wieloletnią tradycją, nieustannie inwestująca w rozwój nowych technologii. Każda oferowana przez nas komora fitotronowa jest projektowana, produkowana i montowana w siedzibie firmy na terenie Niemiec.

Niezawodne fitotrony laboratoryjne Binder

Seria komór fitotronowych wolnostojących KBWF charakteryzuje się naturalnym oświetleniem, a także szerokim zakresem regulacji wilgotności oraz temperatury. Wyposażono je w wewnętrzne rejestratory danych, zapisywanych w formacie otwartym, które z łatwością można przegrać na nośnik USB w celu dokładnej analizy. Komory fitotronowe z oświetleniem pozwalają na idealną symulację określonych warunków środowiskowych. Ponadto użytkownik może dowolnie sterować warunkami klimatycznymi nawet przez dłuższe okresy.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz możliwości dostosowania wyposażenia do konkretnych warunków, z komór fitotronowych Binder korzysta branża farmaceutyczna oraz chemiczna przy różnego rodzaju badaniach materiałów.

Urządzenia posiadają wbudowany port dostępu, mogą być również połączone z komputerem przy pomocy złącza ethernet. W oferowanych modelach najważniejsze dane wyświetlają się na czytelnym, kolorowym ekranie LCD. Ekran dotykowy pozwala na intuicyjną i wysoce funkcjonalną kontrolę parametrów.

Innowacje w zasięgu ręki

Dzięki technologii wstępnego nagrzewania APT.line łatwo jest stworzyć naturalne środowisko dla wzrostu roślin. Komory fitotronowe wolnostojące umożliwiają również programowanie odcinków czasowych i wyposażone są w ogrzewane drzwi, co pozwala stworzyć jednorodne warunki przez żądany okres. Użytkownik ma do wyboru trzy widma światła, a specjalna powłoka Timeless chroni szkło przed korozją. Kluczowe znaczenie ma tutaj równomierność oświetlenia, co korzystnie wpływa na wszystkie znajdujące się wewnątrz uprawy.

Z produktów Binder korzystają ośrodki przemysłowe i laboratoria w wielu krajach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i składania zapytań ofertowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i pomożemy wybrać optymalne komory fitotronowe zgodne z Państwa potrzebami.

Close Menu
×

Koszyk