Profesjonalne chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne

Krew, osocze i inny materiał biologiczny, jak również szczepionki i niektóre leki bezwzględnie muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Warunki te to przede wszystkim stała, niska temperatura, która zapobiega popsuciu się tego rodzaju materiałów. Materiały chemiczne, biologiczne i medyczne nie mogą być jednak przetrzymywane w zwykłych urządzeniach chłodniczych, ponieważ nie jest to sprzęt specjalnie przystosowany do tego celu. Nie zapewnia optymalnych warunków temperaturowych i nie jest wystarczająco zabezpieczony, aby można było przechowywać takie materiały w sposób dla nich bezpieczny. Rozwiązaniem są chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne, przydatne w laboratoriach chemicznych, szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych, a także w firmach zajmujących się przemysłem spożywczym.

Niezawodne wyposażenie laboratoryjne Liebherr

Alpbis Group oferuje Państwu wysokogatunkowy sprzęt do laboratoriów, hal produkcyjnych i przemysłowych. Posiadamy na sprzedaż wyposażenie laboratoryjne różnych producentów, w tym również renomowanej marki Liebherr. Oferując chłodziarki i zamrażarki uznanych marek mamy pewność, że oddajemy do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt spośród dostępnych na rynku urządzeń laboratoryjnych. Wśród licznych wspólnych zalet chłodziarek i zamrażarek Liebherr można wymienić:

  • różnorodność modeli pozwalająca na dobór sprzętu według indywidualnych potrzeb,
  • mobilność — niektóre modele chłodziarek i zamrażarek Liebherr mają wbudowane kółeczka, dzięki którym można z łatwością przestawiać urządzenia wraz z ich zawartością,
  • automatyczne odszranianie ułatwiające utrzymanie sprzętu w czystości, dzięki czemu zachowane zostają sterylne warunki wewnątrz urządzeń,
  • możliwość doboru układu szuflad i półek — chłodziarki tego producenta różnią się od siebie rozplanowaniem wnętrza. Niektóre wypełniono w całości przezroczystymi szufladami, inne posiadają wyłącznie półki. Istnieją także modele, które zawierają oba te rozwiązania.

Doradzimy najlepszy z możliwych wyborów

Jeśli nie mają Państwo wybranego modelu chłodziarki lub zamrażarki, chętnie pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt. Wspólnie znajdziemy model urządzenia, który będzie Państwu odpowiadał pod względem rozmiaru, funkcjonalności i możliwości finansowych. Wystarczy wysłać w tym celu zapytanie ofertowe, wpisując jego treść w formularzu zamieszczonym w zakładce z danymi kontaktowymi. Wiadomość wysyłana jest bezpośrednio ze strony.

 

Czytaj więcej

Probówki z krwią, szczepionki, ale też inny materiał biologiczny potrzebują odpowiedniej ilości stopni Celsjusza, aby się nie zepsuły. Dobrej jakości chłodziarka zapewnia bezpieczeństwo przed mniejszymi oraz większymi wahaniami temperatury, co ma miejsce, gdy preparaty pozostawia się bezpośrednio w pomieszczeniu na przemian chłodzonym i podgrzewanym. Równie istotne, aby chłodziarko-zamrażarki laboratoryjne w części chłodzącej nie doprowadzały do zamarznięcia umieszczonych w nich próbek. Dzieje się tak często w nieodpowiednio serwisowanych lodówkach spożywczych. W wyniku zamrożenia drogie substancje lub materia organiczna mogą ulec zniszczeniu, narażając na ogromne straty finansowe, a także wizerunkowe całe laboratorium. W naszym sklepie znajdą Państwo różnego rodzaju chłodziarki oraz zamrażarki do laboratoriów, które wykonano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Wysokiej jakości chłodziarko zamrażarka laboratoryjna LIEBHERR

Alpbis Group oferuje Państwu wysokogatunkowy sprzęt do wyposażenia laboratoriów, hal produkcyjnych i przemysłowych różnych producentów, w tym również renomowanej marki Liebherr. W naszym asortymencie znajdą Państwo głównie takie urządzenia jak na przykład chłodziarka i zamrażarka laboratoryjna tej firmy. Oferując produkty uznanych producentów mamy pewność, że oddajemy do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt dostępny na rynku laboratoryjnym. Wśród licznych zalet chłodziarko-zamrażarek Liebherr można wymienić:

  • różnorodność modeli — polecamy dobrać chłodziarkę dopasowaną do własnych potrzeb, które z pewnością spełni któraś z propozycji Liebherr,
  • mobilność — niektóre sprzęty marki Liebherr mają wbudowane kółeczka, dzięki którym można przewozić materiał organiczny bez wyciągania go i narażania na zbyt wysoką temperaturę,
  • automatyczne odszranianie — dzięki niemu na ściankach nie pojawia się osad w postaci szronu,
  • możliwość doboru układu szuflad i półek — chłodziarki tego producenta różnią się od siebie rozplanowaniem wnętrza. Niektóre wypełniono w całości przezroczystymi szufladami, inne posiadają wyłącznie półki. Istnieją także modele, które zawierają oba te rozwiązania.

Wszystkie osoby, które interesuje chłodziarko zamrażarka laboratoryjna, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. W razie, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, między innymi dotyczące parametrów naszego sprzętu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym przedstawicielem.

 

Close Menu
×

Koszyk