Profesjonalne chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne

Dobrej jakości, odpowiednio dobrany sprzęt w laboratorium to podstawa jego wyposażenia oraz sprawnej pracy. W pracowniach, gdzie niezbędne jest przechowywanie substancji w chłodnych, ciemnych miejscach niezwykle ważną funkcję pełni właściwie dostosowana chłodziarka laboratoryjna. Może przydać się szczególnie w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach, laboratoriach chemicznych oraz innych miejscach.

Czytaj więcej

Probówki z krwią, szczepionki, ale też inny materiał biologiczny potrzebują odpowiedniej ilości stopni Celsjusza, aby się nie zepsuły. Dobrej jakości chłodziarka zapewnia bezpieczeństwo przed mniejszymi oraz większymi wahaniami temperatury, co ma miejsce, gdy preparaty pozostawia się bezpośrednio w pomieszczeniu na przemian chłodzonym i podgrzewanym. Równie istotne, aby chłodziarko-zamrażarki laboratoryjne w części chłodzącej nie doprowadzały do zamarznięcia umieszczonych w nich próbek. Dzieje się tak często w nieodpowiednio serwisowanych lodówkach spożywczych. W wyniku zamrożenia drogie substancje lub materia organiczna mogą ulec zniszczeniu, narażając na ogromne straty finansowe, a także wizerunkowe całe laboratorium. W naszym sklepie znajdą Państwo różnego rodzaju chłodziarki oraz zamrażarki do laboratoriów, które wykonano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Wysokiej jakości chłodziarko zamrażarka laboratoryjna LIEBHERR

Alpbis Group oferuje Państwu wysokogatunkowy sprzęt do wyposażenia laboratoriów, hal produkcyjnych i przemysłowych różnych producentów, w tym również renomowanej marki Liebherr. W naszym asortymencie znajdą Państwo głównie takie urządzenia jak na przykład chłodziarka i zamrażarka laboratoryjna tej firmy. Oferując produkty uznanych producentów mamy pewność, że oddajemy do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt dostępny na rynku laboratoryjnym. Wśród licznych zalet chłodziarko-zamrażarek Liebherr można wymienić:

  • różnorodność modeli — polecamy dobrać chłodziarkę dopasowaną do własnych potrzeb, które z pewnością spełni któraś z propozycji Liebherr,
  • mobilność — niektóre sprzęty marki Liebherr mają wbudowane kółeczka, dzięki którym można przewozić materiał organiczny bez wyciągania go i narażania na zbyt wysoką temperaturę,
  • automatyczne odszranianie — dzięki niemu na ściankach nie pojawia się osad w postaci szronu,
  • możliwość doboru układu szuflad i półek — chłodziarki tego producenta różnią się od siebie rozplanowaniem wnętrza. Niektóre wypełniono w całości przezroczystymi szufladami, inne posiadają wyłącznie półki. Istnieją także modele, które zawierają oba te rozwiązania.

Wszystkie osoby, które interesuje chłodziarko zamrażarka laboratoryjna, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. W razie, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, między innymi dotyczące parametrów naszego sprzętu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym przedstawicielem.

Close Menu
×

Koszyk