Szafy chłodnicze do laboratorium – ALPBIS

Ze względu na specyficzny rodzaj materiału przechowywanego w laboratorium zarówno sprzęt medyczny, jak i urządzenia laboratoryjne muszą spełniać rygorystyczne, ściśle określone wymogi. Nawet najmniejsza nieścisłość lub nieodpowiednie działanie może sprawić, że wyniki będą niewiarygodne albo próbka okaże się niezdatna do badania.

Czytaj więcej

Urządzenie gwarantujące poprawne funkcjonowanie laboratorium, obok chłodziarko-zamrażarek laboratoryjnych to szafa chłodnicza.

Chłodnicze szafy laboratoryjne służą do przechowywania artykułów farmaceutycznych i medycznych, produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych w odpowiednio niskiej temperaturze.

W ALPBIS oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy, rozbudowy i modernizacji pracowni naukowych. Świadczymy kompleksowe rozwiązania w zakresie remontu i przygotowania laboratorium, montażu mebli oraz jego wyposażenia w urządzenia, szkło czy odczynniki.

Wśród naszych produktów znajdują się między innymi zamrażarki niskotemperaturowe, wagi laboratoryjne, inkubatory czy laboratoryjne szafy chłodnicze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rzetelności i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zaufaniem obdarzyli nas liczni partnerzy – wiodący producenci urządzeń laboratoryjnych, a wśród nich rodzinne przedsiębiorstwo produkujące innowacyjne urządzenia chłodnicze Libheer. Precyzyjnie wykonane i nowoczesne produkty firmy Liebheer cieszą się ogromną popularnością na wszystkich kontynentach. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują solidność i niezawodność. Interesujący design sprawia, że chłodnicze szafy laboratoryjne Liebherr pasują do każdego laboratorium.

W ALPBIS dostępne są laboratoryjne szafy chłodnicze jednodrzwiowe, a także szafy chłodnicze z podwójnymi drzwiami. Każde urządzenie z oferty ma dynamiczny układ chłodzenia, automatyczne odszranianie, a wnętrze wykonano ze stali chromoniklowej. Dodatkowo szafy chłodnicze posiadają elektroniczny rodzaj sterowania, zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz oraz wysokiej jakości zamek. Urządzenia różnią się między sobą rozmiarem, zużyciem energii w ciągu 24 h oraz liczbą półek, których maksymalny udźwig wynosi 60kg. Niektóre z modeli wyposażono w alarm, złącze beznapięciowe i wewnętrzne oświetlenie LED. Proponujemy również wariant modelu szafy z przeszklonymi drzwiami.

W asortymencie proponujemy poniższe modele laboratoryjnych szaf chłodniczych:

  • LIEBHERR LKPv6527
  • LIEBHERR LKPv6520
  • LIEBHERR LKPv6523
  • LIEBHERR LKPv8420
  • LIEBHERR LKPv1420
  • LIEBHERR LKPv1423

Jeśli szukają Państwo solidnych i wykonanych zgodnie z najnowszą technologią chłodniczych szaf laboratoryjnych, to urządzenia oferowane przez ALPBIS spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku pytań związanych ze świadczonymi przez nas usługami lub produktami zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pomocą krótkiego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Dzięki chłodniczym szafom laboratoryjnym Liebherr w Państwa pracowni wyroby medyczne i produkty lecznicze będą przechowywane w najwyższych, zgodnych z międzynarodowymi standardami warunkach. Urządzenia LIebherr dostępne w ALPBIS produkowane są z najwyższą jakością i starannością, więc służą przez lata.

Close Menu
×

Koszyk