Szafy chłodnicze do laboratorium – ALPBIS

Rodzaj materiałów badanych w laboratoriach absolutnie nie pozwala na to, aby móc używać do ich przechowywania zwykłych urządzeń chłodniczych. Na wyposażenie laboratoriów nadaje się jedynie sprzęt o przeznaczeniu medycznym, spełniający rygorystyczne, ściśle określone wymogi. Wyłącznie takie urządzenia laboratoryjne są przedmiotem naszej oferty. Należą do nich m.in. prezentowane w tym miejscu chłodnicze szafy laboratoryjne.

Jakie funkcje spełnia chłodnicza szafa laboratoryjna?

Chłodnicze szafy laboratoryjne służą do przechowywania artykułów farmaceutycznych i medycznych, w tym produktów leczniczych, które powinny być przetrzymywane w odpowiednio niskich temperaturach. Szafy z naszej oferty umożliwiają utrzymanie unitarnych warunków temperaturowych, zapewniając optymalne bezpieczeństwo dla tego rodzaju produktów. Są to praktyczne i wygodne dla użytkowników urządzenia laboratoryjne, dzięki którym temperatura, w jakiej przechowywane są próbki materiałów do badań czy leki, jest pod stałą kontrolą.

Szafy i witryny chłodnicze Liebherr

Naszą propozycją są szafy oraz witryny chłodnicze niemieckiej marki Liebherr. Jest to producent urządzeń chłodniczych, które wyróżnia wysoka jakość komponentów, precyzja wykonania i nowoczesny design. W ofercie ALPBIS dostępne są laboratoryjne szafy chłodnicze jednodrzwiowe, a także szafy chłodnicze z podwójnymi drzwiami – pełnymi lub przeszklonymi. Szafy z przeszklonym frontem znajdują zastosowanie zarówno w laboratoriach, jak i aptekach, które chcą ładnie wyeksponować swoje produkty. Kilka modeli szaf i witryn Liebherr zostało wyposażonych w kółka zapewniające urządzeniom pełną mobilność.

Urządzenia chłodnicze zaawansowane technologicznie

Każda szafa lub witryna z oferty jest znakomicie przygotowana do swoich zadań pod względem technicznym. Urządzenia mają dynamiczny układ chłodzenia i funkcję automatycznego odszraniania, a wnętrze każdego z nich wykonano ze stali chromoniklowej. Dodatkowo sprzęt chłodniczy Liebherr posiada elektroniczny system sterowania, zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz oraz wysokiej jakości zamek. Urządzenia różnią się między sobą rozmiarem, zużyciem energii w ciągu 24 h oraz liczbą półek, których maksymalny udźwig wynosi 60 kg. Niektóre z modeli wyposażono w alarm, złącze beznapięciowe i wewnętrzne oświetlenie LED. W asortymencie proponujemy poniższe modele laboratoryjnych szaf chłodniczych:

 • LIEBHERR LKPv6527
 • LIEBHERR LKPv6520
 • LIEBHERR LKPv6523
 • LIEBHERR LKPv8420
 • LIEBHERR LKPv1420
 • LIEBHERR LKPv1423

Jeśli szukają Państwo solidnych i wykonanych zgodnie z najnowszą technologią chłodniczych szaf laboratoryjnych, to urządzenia oferowane przez ALPBIS spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki chłodniczym szafom laboratoryjnym Liebherr wyroby medyczne i produkty lecznicze w Państwa pracowni będą przechowywane w najlepszych, zgodnych z międzynarodowymi standardami warunkach. W przypadku pytań związanych ze świadczonymi przez nas usługami lub produktami zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pomocą krótkiego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

 

Czytaj więcej

Urządzenie gwarantujące poprawne funkcjonowanie laboratorium, obok chłodziarko-zamrażarek laboratoryjnych to szafa chłodnicza.

Chłodnicze szafy laboratoryjne służą do przechowywania artykułów farmaceutycznych i medycznych, produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych w odpowiednio niskiej temperaturze.

W ALPBIS oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy, rozbudowy i modernizacji pracowni naukowych. Świadczymy kompleksowe rozwiązania w zakresie remontu i przygotowania laboratorium, montażu mebli oraz jego wyposażenia w urządzenia, szkło czy odczynniki.

Wśród naszych produktów znajdują się między innymi zamrażarki niskotemperaturowe, wagi laboratoryjne, inkubatory czy laboratoryjne szafy chłodnicze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rzetelności i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zaufaniem obdarzyli nas liczni partnerzy – wiodący producenci urządzeń laboratoryjnych, a wśród nich rodzinne przedsiębiorstwo produkujące innowacyjne urządzenia chłodnicze Libheer. Precyzyjnie wykonane i nowoczesne produkty firmy Liebheer cieszą się ogromną popularnością na wszystkich kontynentach. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują solidność i niezawodność. Interesujący design sprawia, że chłodnicze szafy laboratoryjne Liebherr pasują do każdego laboratorium.

W ALPBIS dostępne są laboratoryjne szafy chłodnicze jednodrzwiowe, a także szafy chłodnicze z podwójnymi drzwiami. Każde urządzenie z oferty ma dynamiczny układ chłodzenia, automatyczne odszranianie, a wnętrze wykonano ze stali chromoniklowej. Dodatkowo szafy chłodnicze posiadają elektroniczny rodzaj sterowania, zewnętrzny cyfrowy wyświetlacz oraz wysokiej jakości zamek. Urządzenia różnią się między sobą rozmiarem, zużyciem energii w ciągu 24 h oraz liczbą półek, których maksymalny udźwig wynosi 60kg. Niektóre z modeli wyposażono w alarm, złącze beznapięciowe i wewnętrzne oświetlenie LED. Proponujemy również wariant modelu szafy z przeszklonymi drzwiami.

W asortymencie proponujemy poniższe modele laboratoryjnych szaf chłodniczych:

 • LIEBHERR LKPv6527
 • LIEBHERR LKPv6520
 • LIEBHERR LKPv6523
 • LIEBHERR LKPv8420
 • LIEBHERR LKPv1420
 • LIEBHERR LKPv1423

Jeśli szukają Państwo solidnych i wykonanych zgodnie z najnowszą technologią chłodniczych szaf laboratoryjnych, to urządzenia oferowane przez ALPBIS spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku pytań związanych ze świadczonymi przez nas usługami lub produktami zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pomocą krótkiego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Dzięki chłodniczym szafom laboratoryjnym Liebherr w Państwa pracowni wyroby medyczne i produkty lecznicze będą przechowywane w najwyższych, zgodnych z międzynarodowymi standardami warunkach. Urządzenia LIebherr dostępne w ALPBIS produkowane są z najwyższą jakością i starannością, więc służą przez lata.

 

Close Menu
×

Koszyk