Dygestoria to rodzaj mebli laboratoryjnych, który jest niezbędnym elementem wyposażenia laboratoriów chemicznych, biologicznych, analitycznych, a bywa, że również w produkcji przemysłowej. Ten specjalistyczny rodzaj przeszklonych mebli, które mają usprawnić pracę z różnego rodzaju chemią, substancjami stałymi, ciekłymi gazami o różnym stopniu zagrożenia dla zdrowia i życia osób mających z nimi kontakt.

Kluczową rzeczą, na którą trzeba wziąć uwagę chcąc zakupić dygestorium jest sposób jego wykonania. Oferowane przez nas dygestoria cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość, trwałość a także niezawodny sposób wentylacji. Niezwykle istotne jest zastosowanie w nich konkretnych rozwiązań technologicznych zgodnych z normami PN EN 14175 cz.1 – 6.

Przykładamy najwyższą uwagę, by dystrybuowane dygestoria, bez względu na to, czy będzie to dygestorium szczelinowe czy uniwersalne do prac ogólnych, czy też dygestorium o wzmocnionej konstrukcji było bezawaryjne i pozbawione wad ukrytych. Jest to możliwe dzięki skrupulatnej analizie oferowanych przez nas mebli laboratoryjnych oraz dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami części zamiennych, jakie wykorzystujemy do wykonywania usług serwisowych i napraw.

Close Menu
×

Koszyk